Sonixshape Heykeltraş Bölgesel İncelme

Tek cihazla Bölgesel Yağ,Selülit,Sıkılaşma,Çatlak,kırışıklık,Sarkma kesin ÇÖZÜM İlk Seansta bile Mükemmel Sonuçlar

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

SoniXShape Nedir? 

SoniXShape Ultrasonik Ses dalgasıyla yağları akışkan hale getirip lenf sistemiyle vücuttan atılmasını sağlayan modern teknoloji bir Bölgesel İncelme cihazıdır.

SoniXShape Uygulaması

Uzman SoniXShape ile üretilen Ultrasonik dalgaları cihazın problarını kullanarak hedef bölgeye(göbek,bacak…)yönlendirir.Cilt yüzeyini ve hemen altındaki katmanları pas geçerek hedef dokudaki derialtı yağ tabakasına ulaşan ses dalgaları yağ hücrelerinin zarlarında mekanik hasara yol açıp,parçalar.Böylelikle yağ hücrelerinde depo edilen  yağ sıvı hale dönüşerek lenf yollarıyla uzaklaştırılır.

SoniXShape ve Faydaları 

 • İncelme ve Sıkılaşmayı sağlar.
 • Kalıcı Bölgesel Yağları yok eder.
 • Selülitleri ve Sarkmaları giderir.
 • Vücutta Doğal Kolajen üretimini arttırır.
 • Cildi yeniler ve canlandırır.
 • Çatlakları ve Kırışıklıkları onarır.
 • Uyku problemlerine de iyi gelir.

SoniXShape Heykeltraş Cihazımız

Tek Cihazda 10 Cihaz özelliği olan ve Ankarada bir tek bizde bulunan SoniXShape Heykeltraş ilk seanstan itibaren 15 cm'e kadar incelme sağlayabilir.Yağlı olan bölgelerde göbek,bel simidi,üst bacak,alt bacak,basen,kol,gıdı eritme,Jawline(çene kemiği belirginleştirme),sırt,ayak bileği,popo kaldırma uygulayabilmekteyiz.

SoniXShape ve Doğal Kolajen Üretimi

SoniXShape ile yapılan uygulama dermis ve derialtı yağ tabakası ısısını yaklaşık 75-80 dereceye yükseltir.Bu ısı artışı bölgedeki parsiyel kolajenin denatüre olmasına,bunun sonucunda da kolajenin konstraksiyonunu ve kalınlaşmasını sağlar.Ayrıca yağ dokusunun septalarında bulunan kolajenin parçalanmasına yani deri altı dokusunun sıkılaşmasını sağlar.Böylelikle vücutta Doğal Kolajen üretimi başlayıp.Sıkılaşma ve lifting etkisi gerçekleşmiş olur.

SoniXShape Heykeltraş Hizmetimiz

Bay ve bayan Diyetisyen olarak hizmet verebilmekte olup sadece biz böyle bir incelmeyle ağrısız,acısız,sarsıntısız,kızarma,morarma olmayan bir yöntem sunmaktayız.Her şeyden önce sağlıklı bir hizmet bizim temel ilkemiz çünkü.SoniXShape Ankarada bir tek bizde bulunup uygulamasını sadece biz yapmaktayız.Bu da bu hizmetin ayrıcalığı olmaktadır. . Unutmayınki Beslenme,Zayıflama ve İncelme biz Diyetisyenlerin yani bir diğer Ünvanımız olan Beslenme ve Diyet Uzmanlarının işidir.Bu konuyla alakalı ne olduğu belirsiz konuşma yapan kişilere itibar etmeyin.

SoniXShape Seans Sıklığı

SoniXShape uygulaması haftada 1-4 seans yapılabilmektedir.Seans ve uygulama sıklığı uzman kontrolünde ve tamamen uzman insiyatifinde olmak üzere uygulanan vücut cevabına göre belirlenir.

Uygulama Öncesinde Yapılması Gerekenler

24 saat öncesinden itibaren sıvı (su) alımı arttırılmalıdır.

Uygulama gününde rahat kıyafetler seçilmelidir.

Uygulama gününde üzerinde takı ve mücevher bulunmaması gerekir.

SoniXShape’e kimler giremez?

 • Kalp pili takan.
 • Vücudunda Metal plak,çivi,vida,protez, v.b. gibi bir materyali olan.
 • Hamile olan.
 • Kanser hastalığı,kalp,böbrek,karaciğer v.b. organ yetmezliği olan.
 • Epilepsi(sara),tüberküloz(verem),damar tıkanıklığı,lenf sistemi bozukluğu olan.
 • Rahim içi metal araç gereç bulunanlar giremez.

Uygulama Sonuçları

Sağlıksal geçmiş,genetik yapı ve uygulamaya verilecek kişisel vücut cevabı ile değişebilir.

Sağlıklı Beslenme ve SoniXShape Uygulama Sonuçları

SoniXShape Kalıcı Bölgesel yağları vücuttan atabilmektedir.Ancak alınan sonucun kalıcılığını sağlamak ve verimliliğini arttırmak için Diyet en önemli kısımdır.Bunun sebebi istenilen bölgede incelme sağlandıktan sonra kişi sağlıksız beslenmeye devam ederse aynı bölge yine bir süre sonra yağlanabilir.İşte bu yüzden SoniXShape Uygulama süresince,%70’i Sağlıklı Beslenme dediğimiz Diyetle birlikte uygulanmalıdır.Bu şekilde diyetlede vücuttan büyük yağ kaybı olduğu için incelmeden alınan verim hem max düzeye çıkmış olur hemde kalıcı olmuş olur.

Sağlıklı Beslenme ve Diyet 

Doğru yapılan iyi bir Diyet vücudunuzdaki genel yağ yüzdenizin azalmasını sağlar.Bu sayede istenmeyen yağlar vücuttan atılır.Bununla birlikte protein ve karbonhidratta yeterli miktarda alındığı için hem vücudunuzda sarkmalar,kırışıklıklar yaşanmaz.Hemde günlük size sadece enerji verecek kadar besin almış olursunuz.Unutmayın Karbonhidrat,protein,yağların hepsinin fazlası vücutta yağ olarak depolanır. 

Piyasada çok fazla cihaz var Hangisinin ne işe yaradığını bilin Ona göre tercihinizi yapın. 

Piyasada birçok farklı cihaz bölgesel incelme olarak tanıtılmakta olup bunların birçoğunun bölgesel yağlarla direkt olarak alakası yoktur.

Bu cihazlar ağrılara iyi gelebilir,metabolizmayı hızlandırabilir ama bölgesel yağlarla direkt olarak alakası yoktur.Bazılarının ismi zaten selülit masajı diyede bilinir.Selülitlere iyi gelip yine bölgesel yağlarla direkt olarak alakası yoktur.Üstelik ciltte morarmalarda görüldüğü bilinen bir gerçektir.Bunlardan bazılarıda biraz incelme sağlar gibi gelebilir ama onlarda derinizi sarkıtabilir ve sarkık bir görünümle kalabilirsiniz.Böyle vakalarıda yine biz  SoniXShape cihazımızla toparlamak zorunda kalmaktayız.Bu bahsettiklerim en popüler duyulmuş cihazlardan olup bireylerin en çok bölgesel yağdan direkt olarak inceliceksiniz diye mağdur edildikleri cihazlardır.Bu cihazlara girip,verim almayıp bizi arayan çok fazla kişi bulunmaktadır.Hepside aynı maduriyeti yaşamış,parası gitmiş ve moralleride bozulmuştur.Gelin 1 seans bile olsa SoniXShape cihazımıza girin tek seanslık mükemmel sonucu görün zaten direk kendiniz 10 seansı almak isteyeceksiniz.Kliniğimizdeki hizmetin ve ilgininde farkını hemen görüceksiniz.Bozulmuş moralleri ve hedefleri en güzelinden toparlayacağız.Sizi yeni bir sen yapacağız.

Bizim Cihazımız SoniXShape(Heykeltraş Bölgesel İncelme)

Ağrısız,acısız,sarsıntısız,kızarma,morarma olmayan Ankarada bir tek bizde bulunan bay ve bayan olarak uygulamasını Diyetisyen olarak sadece bizim yaptığımız bir Bölgesel İncelme cihazıdır.SoniXShape İncelme ve Sıkılaşmayı sağlar. Kalıcı Bölgesel Yağları yok eder.Selülitleri ve Sarkmaları giderir.Vücutta Doğal Kolajen üretimini arttırır.Cildi yeniler ve canlandırır.Çatlakları ve Kırışıklıkları onarır.Sağlığa iyi gelen her derde deva 10 Cihaz özelliğinde ve İlk seanstan itibaren mükemmel sonuçlar elde elden,10 seanstada sizi bambaşka yeni bir sen yapan eşi benzeri olmayan bir Bölgesel incelme cihazıdır.

Bölgesel İncelme Ankara