Danışan Yorumları

Yorumlarınızı iletmek için tıklayınız...

Zerrin A.

Diyetisyen Onur Bey işinde hem çok iyi hem de çok ilgili. Kilo verme serüvenimde iyi ki ona denk gelmişim. Beni ideal kiloma en kısa sürede zayıflattı.

Mehtap K.

Hamilelik sürecimde Kadın doğum doktorumun kilo artışım sebebiyle Diyetisyene gitmemi önermesiyle araştırıp bulduğum Diyetisyen Onur Bey. İnanılmaz bir şekilde Ani kilo artışımı durdurdu ve kan degerlerimide düzeltti. Hocama emegi icin cok tesekkur ediyorum.

Onat B.

Fitnessla ilgileniyorum yağ oranımı azaltıp kas kütlemi arttırıp hacimlenmek istiyordum. Diyetisyen Onur Bey hem mesleki tecrübesi hem de kendisid e sporla ilgilendigi icin beni hemen anladı. Şu an istedigim formdayım ve çok sağlıklı hissediyorum.

Nigar K.

Ben Diyetisyen Onur Beyin en çok enerjisini ve danışanlarına verdigi önemi begendim çok emek veriyor.

Kemal C.

Keşke Onur Bey'le daha önce tanışsaymışım. Onunla sağlıklı beslenme sürecimdeyken bana söylediği En Çok Sağlığınıza Yatırım Yapın sözü hayata bakış açımı degistirdi.

Burcu D.

Diyetisyen denilince aklıma gelen ilk isim.

Özlem Y.

Ben daha önce çok diyet yaptım ama bende motivasyon eksikti. İhtiyacım olan ilgi,motivasyon ve başarıyı bir tek Onur Bey'de bulabildim.E mekleri için teşekkür ediyorum.

Mehmet T.

Şeker hastasıyım kilo vermem zordur. Onur Bey'i biraz araştırmamla çok başarılı oldugunu beni ancak onun zayıflatacagini anladım. Şunu çok açık bir şekilde söyleyebilirim ki diyet sürecimdeyken bir gün rutin kontrolümde doktorum bile kan değerlerimi görünce şaşkına döndü ve ne kadar düzeldigini söyledi. Ben gönül rahatligiyla tavsiye ederim.

Birce H.

Yaşım 15 annemin tavsiyesi üzerine Diyetisyen Onur Bey'le tanıştım kısa sürede ideal kiloma ulaştım. Bana erken yaşta beslenmenin önemini ögretti.

Aytunç K.

Ne kadar yesem de Kilo alamıyordum. Zayıf olmak beni çok mutsuz ediyordu. Bir gün diyetisyene danismaya karar verdim ve iyiki de Onur Bey'e denk gelmişim. Şu an tam istedigim ideal kilodayım.

Arzu K.

Bölgesel İncelme denilince en iyi adres.Sonuçlara baya şaşırdım ve kalıcı olarak bölgesel yağlardan 20 cm inceldim daha da almadım.

Levent C.

Biz erkeklerin göbek sıkıntısını bilirsiniz. Bir şeyler giyinirken beni hep rahatsız ediyordu. Onur Hocam ne dediyse yaptim hiç gitmeyecegine inandigim göbekler şu anda yok, inanılmaz şaşkınım. Çok teşekkür ediyorum Onur Hocam.

Emel Z.

İdeal kilodayım ama fizigimi tam begenmiyordum. Onur Bey bölgesel yağlarımdan kurtulmamı sağladı.

Hikmet B.

Kendi başıma yaptığım ismini de diyet sandığım yanlış beslenme biçimiyle metabolizmamı tamamen bozmuş yavaşlatmıstım. Artık kilo da veremiyordum. Onur Hocam beni zayıflattı ve metabolizmamı tekrar hızlandırdı. Bir daha asla etraftan sosyal medyadan duyduklarımla hareket etmeyecegim Onur hocam çok teşekkür ederim.

Güler Y.

Zayıflamak için gidecegim tek adres.

Mustafa S.

Diyetisyen Onur Bey, alanında uzman, tecrübeli ve çok ilgili birisi. Doktorumun bir diyetisyene ihtiyacın var demesiyle araştırıp buldum çok memnun kaldım.

Yurdanur N.

Benim her bölgemden yağlar gidiyor ama bacak bölgemdeki yağlar bir türlü gitmiyordu. Onur Bey sayesinde istedigim fizige ulastim.

Derya A.

Çok hızlı kilo artışım sebebiyle hastaneye gittim. TSH degerlerimin kötü oldugunu ogrendim. Sosyal medya uzerinde gezinirken Onur Bey'e denk geldim. Kendisiyle çok guzel zayifladim. Doktora kontrole tekrar gittigimde kan degerlerimin duzeldigini bunu nasıl yaptigimi sordu :)

Hilal Ö.

Diyetisyen Onur Bey vejeteryan beslenerek zayıflamamda çok yardımcı oldu.

Asiye S.

Hemşireyim iş hayatım geregi cok duzensiz bir beslenme bicimim ve yaşantım var.Doktorum Onur Bey bana yardimci oldugu icin tesekkur ederim.

Yorumlarınızı iletmek için tıklayınız...