Yüz Yüze Diyet

Kilo probleminiz varsa, ideal kiloda olmadığınızı düşünüyorsanız, hatalı beslendiğinizi düşünüyor, kendinizi sürekli halsiz hissediyorsanız, düzenli ve dengeli beslenemiyorsanız ve bu konuda sürekli farklı bilgiler edinerek daha da kafanızı karıştırıyorsanız aslında uzman bir diyetisyen ile görüşerek alacağınız kişiye özel diyet danışmanlığı sayesinde tüm beslenme problemlerinden kurtulmanız mümkün.

Yüz Yüze Diyet Nedir?

Yüz yüze diyet danışmanlığı, diyetisyeninizin merkezinde, ölçümlerinizi birlikte yaparak, ilerleyen süreçte sonuçlarınızı birlikte değerlendirerek ve size özel beslenme programının oluşturulduğu profesyonel bir beslenme programıdır. 

Kimler Yüz Yüze Diyet Yapabilir?

Kilo problemi olanlar, sporcular, çeşitli kronik hastalıklara sahip olanlar, emziren anneler, beslenme düzeninden rahatsız olanlar, yoğun temposu içerisinde nasıl sağlıklı besleneceğini bilemeyenler ve esasında sağlıklı beslenmeyi bir hayat tarzı haline getirmek isteyen herkes yüz yüze diyet programına dahil olabilir ve kişisel olarak bir diyetisyenden danışmanlık hizmeti alabilir.

Fazla Kilolarından Kurtulmak İsteyenler

Uzun süredir devam eden ya da son dönemde ortaya çıkmış bir fazla kilo probleminiz var ise, bununla başa çıkmanın düşündüğünüz kadar zor olmadığını belirtmeliyiz. Düzensiz beslenme ya da tek tip beslenme gibi alışkanlıklar ile çeşitli hastalıklar ve bu doğrultuda kullanılan ilaçlar da fazla kilolara sebep olabilir. Bunların çözümüne ulaşmak ve bu süreçte sağlığınızı da kaybetmemek için mutlaka bir diyetisyen ile görüşmeli ve size özel bir diyet programı uygulamalısınız.

Sağlıklı Kilo Alma

Sağlıklı zayıflamak gibi sağlıklı kilo almak da özen ve dengeli beslenme ile mümkün olabilecek bir süreçtir. Kontrollü bir şekilde ideal kilonuza kavuşabilir ve bu süreçte doğru besinleri alarak kendinizi enerjik ve sağlıklı hissedebilirsiniz.

Gebelik Döneminde Beslenme

Bir canlı dünyaya getiriyor olmanın mutluluğu kadar, mesuliyeti de oldukça yüksek seviyededir. Gebelik döneminde doğru beslenme ile hem kendiniz hem de bebeğiniz için doğru besinleri alabilir ve gereğinden fazla kilo alarak kendinize yük etmenin de önüne geçmiş olursunuz.

Emzirme Döneminde Beslenme

Emzirme döneminde bebeğinizi besleyebilmek için doğru gıdaları alabilir ve aynı zamanda doğum sürecinde aldığınız kiloları vermeye başlayabilirsiniz. Ancak bunu yaparken sağlığınızı korumanız, vücudunuza gerekli tüm besinleri almanız ve aynı zamanda sütünüzü arttıracak gıdalar da almanız gerekir. Emzirme döneminde doğru bir diyet programı ile bunların hepsini yapabilirsiniz.

Çocuklarda Beslenme

Çocuklarda sağlıklı beslenmeyi sağlamak ebeveynler için bazen zorlayıcı olsa da, iyi bir beslenme alışkanlığı kazanılması, özellikle gelişim çağında vücudun güçsüz düşmemesi için oldukça önemli bir konudur. Bu konuda çeşitlendirmeyi sağlamak ve çocuğunuzun kendisini bir zorlama içinde hissetmeden sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanması gerek ergenlik gerekse yetişkinlik döneminde büyük rol oynayacaktır. Yüz yüze diyet programları çocuklar için de ideal bir çalışma şeklidir.

Yüz Yüze Diyet Paketleri

Yukarıda bahsettiğimiz konularda bizlerden yüz yüze diyet danışmanlığı alabilirsiniz.

Ankara Diyetisyen - Yüz Yüze Diyet Programı

Kişiye özel olarak yapılacak çalışmalarımızda günlük yaşam düzeniniz, beslenme düzeniniz, çalışma hayatınız ve kişisel alışkanlıklarınızı dinleyerek ve vücut ölçümlerinizi birlikte yaparak sizlere en uygun beslenme programını oluşturmaktayız. Bir diyet listesinin iyi olması kadar, uygulanabilir ve gerçekçi olması da çok önemlidir. Her insanın günlük yaşamı, alışkanlıkları, vazgeçemedikleri ve kaçamak yapmak istediği gıdalar farklı olabilir elbette. Bu yüzden sizlerle birlikte tüm bu süreçleri değerlendiriyor ve programınızın kişiye özel ve uygulanabilir olmasına dikkat ederek programınızı oluşturuyoruz.

Zayıflama, Kilo Alma ve Sağlıklı Beslenme Konularında Yüz Yüze Diyet Danışmanlığı Fiyatları

Sağlıklı beslenme, kilo kontrolü için size özel olarak yapacağımız görüşme neticesinde uygulanacak programa göre fiyatlandırmalar belirlenmektedir. Detaylı bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Tüm diyet süreciniz içerisinde aklınıza takılan her noktada sorularınızı yanıtlamak üzere bizlere ulaşabileceğinizi de bilmenizi isteriz.

Online Diyet hakkında bilgi almak ister misiniz?

Hastalıklara Özgü Diyet Programları, Sporcu Beslenmesi ve Hamilelikte Beslenme Yüz Yüze Danışmanlık

Kronik rahatsızlıklarda uygulanması gereken özel beslenme programları ve profesyonel sporcu beslenmesine ilişkin olarak da yüz yüze diyet programları kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. 

Bu konuda randevunuza gelmeden önce son 6 aydaki kan tahlili raporunuzu görüşme öncesinde mail gönderebilir ya da randevunuza gelirken getirebilirsiniz. 

Sporcular ve Kronik Sağlık Sorunlarında Yüz Yüze Diyet Programı

Hastalıklarda Beslenme, Sporcu Beslenmesi ve Hamilelikte Beslenme Yüz Yüze Diyet Fiyatları

Danışmanlık fiyatlandırmalarımız size özel oluşturulacak ve program ve görüşmelere göre belirlenmektedir. Detaylı bilgi almak için hemen irtibata geçebilirsiniz.

Aynı zamanda tüm danışmanlık süreciniz boyunca aklınıza takılan tüm konularda sizlere yardımcı olmaktayız.

Yüz Yüze Diyetisyen Ankara

Ankara Bahçelievler'de bulunan merkezimizde bahsettiğimiz tüm konularda danışanlarımıza yardımcı olmaktayız. Yüz yüze hizmet paketlerimiz ve içerik detaylarını aşağıdaki bilgiler üzerinden inceleyebilir, aklınıza takılan her konuda bizlere 0539 372 02 36 telefon numaramız ve Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.